Непријатно изненадување за спонзорушите со Бугати

00 Кога дечкото со скапата кола ќе ги покани на ручек ги крева до небо, за потоа да ги тресне од земја да не можат да се освестат :).

Add a comment
Повеќе...

Му ветил на другарот дека ќе му го причува папагалот неколку месеци додека тој е на пат, НО...

00 Но, немал поим каков е папагалот. Еве го папагалот и обврската која што ја презел другарот.

Add a comment
Повеќе...

Ваква ѕверска кола ретко се гледа!

00 Додека дрифта со гумите прави „Москвиииииич“ :).

Add a comment
Повеќе...

Приказната на мојот живот

00 Прекрасно видео кое го стоплува срцето и ги насолзува очите.

Add a comment
Повеќе...

Фолк битка помеѓу зетот и невестата на турска свадба

00 Затоа што рап битките се премногу мејнстрим :).

Add a comment
Повеќе...

Пијан Русин турка Лада на лизгав терен

00 Да сакаше толку смешно да одглуми немаше да му успее :).

Add a comment
Повеќе...

Што направи кучето од среќа, кога го виде својот сопственик на аеродром?

00 Поискрен пријател од куче тешко се наоѓа! Во еден момент на сопственикот му стана незгодно од другите луѓе, па почна да го смирува кучето, но на кучето му дојдоа премногу емоции.

Add a comment
Повеќе...

Нверојатно: Куче трагач усепа да ја намириса жртвата 6 метри под вода

00 Во овој сегмент од серијалот BBC Earth, членот на спасувачката екипа Нил, демонстрира колку е осетлив носот на неговиот колега, кучето Ферн.

Add a comment
Повеќе...

Купишта разголени лични фотографии од ѕвездите протекоа во јавност! (110 фото)

00 Голем број ѕвезди користат iPhone, а во новите верзии фотографиите автоматски се зачувуваат и на телефонот и на сервисот iCloud. Дури и да ја избришете фотографијата, копијата на iCloud сеуште стои. Хакери успеаја да најдат пропуст во iCloud системот и да извлечат од таму 3,2 терабајти податоци. Меѓу нив секако најинтересни беа експлицитните фотографии на славните личности. Предупредување: 16+ содржина!

Add a comment
Повеќе...

Незгоден момент на ескалатор

00 Чист инает или нешто повеќе? Оценете сами :).

Add a comment
Повеќе...

На плажа во Северна Кореја (19 фото)

00 Лето за паметење со свежа чорба од школки.

Add a comment
Повеќе...

Таткото им снима видео упатство на своите двајца тинејџери за да им помогне во животот

00 Како што вели, ова е првото видео од серијалот кој ќе им помогне во животот. Пробал да им го каже ова и во лице, но кога видел дека не разбираат, решил да им пристапи преку социјалните медиуми. Насловот на првото видео е „Како да смените ролна тоалетна хартија“.

Add a comment
Повеќе...

Коко во микро бикини на плажа (21 фото)

00 Сопругата на раперот Ice-T е на одмор на островот Барбадос и како што е ред, направи една фотосесија во микро бикините за своите фанови.

Add a comment
Повеќе...

Екстремната гравитација ја зеде првата жртва во Русија!!!

00 Најновите вести од Русија се дека земјата е зафатена од многу силна гравитација. Пред неколку дена првата жртва на силната гравитација беше хоспитализирана со многу силна главоболка. Еве како изгледаше нејзината борба со гравитацијата.

Add a comment
Повеќе...

Путин ПРОТИВ Обама (78 фото)

00 Смешни споредби на двајцата најголеми светски лидери, во слични ситуации.

Add a comment
Повеќе...

Човек до дрон ја снима изградбата на новите канцеларии на Apple во градот Купертино

00 Новиот футуристички кружен кампус на Apple личи како база на вонземјани.

Add a comment
Повеќе...

Неочекуван директен пренос во националните вести на Русија

00 Наеднаш сите гледачи престанаа да го слушаат презентерот...

Add a comment
Повеќе...

9-годишното момче испаничи кога неговата беше до толку издрогирана што не можеше да му одговори

00 Жално е што поради некои малоумни родители, некои деца мораат да се соочуваат со вакви проблеми во детството наместо безгрижно да си играат со другарчињата.
Предупредување: Видеото може да ве вознемири!

Add a comment
Повеќе...

Српската турбо фолкерка си ги поли силиконите со чаша вода

00 Српската турбо фолкерка Мими Оро, која се проби со својата глупост не го сфати баш предизвикот, па си направи своја верзија со чаша вода и го сруши рекордот на дислајкови на YouTube :). Како и да е на мажите нема да им пречи да ја погледнат нејзината изведба на ALS Ice Bucket Challenge.

Add a comment
Повеќе...

Битката која девојките со големи задници секојдневно ја водат

00 Не им е лесно со денешната мода :). Традиционално понеделничко Мотика будење!

Add a comment
Повеќе...

Што има ново дома? (виц)

00 Жената му се јавува на мажот од службено патување и прашува што има ново дома.
- Па твојата мачка умре - вели сопругот.
- Аууу, ме шокира! Па не можеше ли некако на заобиколен начин да ми кажеш? На пример дека се шетала по покривот, па потоа се лизнала и паднала. Како и да е... А мама како е?
- Ааа, на покривот е...

Add a comment

Што прави мажот додека е сам дома? (виц)

00 Жената му се јавува на мажот на телефон:
- Здраво, драги. Што правиш?
- Гледам филм на компјутерот.
- Уффф... пак некоја акција...
- Не... мелодрама... За една сиромашна германска девојка на која и се скрши славината во бањата и дојдоа четворица водоводџии да и ја поправат...

Add a comment

Бабата со сериозен проблем (виц)

00 Една баба отишла на доктор:
- Докторе помагајте, многу сум несреќна.
- Зошто бабичке? - прашал докторот.
- На мојот дедо онаа работа му е 60 сантиметри.
- Е-е-е, и што има лошо во тоа? Тоа е среќа за тебе бабичке. Знаеш ли колку жени сонуваат за толку обдарени мажи?
- Среќа беше кога му стануваше. А сега ме тепа со него.

Add a comment

Тикото не му се дава лесно на големиот Тојота Ленд Крузер

00

Возачот на Ленд Крузерот се покаја што се заинаети со дедото со Тикото. Предноста на дедото е во тоа што нема што да изгуби :).

Add a comment
Повеќе...

Како вашите памучни шорцеви повторно да ги вратите во нормала?

00 Општо познат е проблемот на стеснување од перењето на памучните алишта. Девојкава ќе ви покаже како повторно можете да ги носите вашите смалени алишта. Жени гледајте добра финта, мажи зјапајте ;).

Add a comment
Повеќе...

Што прават децата во Африка на првиот училишен ден?

00 Ова е ритуал за годината да им оди добро и да има многу петки ;).

Add a comment
Повеќе...

Направете сами: Сосема оригинална плетенка за 2 минути

00 Зошто да правите обична плетенка, кога многу брзо можете да си направите „скалеста“ плетенка. Изгледа многу поинаку и пооригинално, а потребни се само неколку минути за да се направи...

Add a comment
Повеќе...

87-годишната мајка со Алцхајмерова за момент ја препозна нејзината ќерка Кејти

00 Мајката има Алцхајмерова болест и ова е еден од ретките моменти кога се присети дека Кејти и е ќерка и дека ја сака. Ова за Кејти беше вистински подарок од Бог.

Add a comment
Повеќе...

Како се крадат мобилни телефони во метро?

00 Крадецот цело време демне и го чека вистинскиот момент. Овој немаше многу среќа затоа што го снимија, па веќе наредниот ден беше уапсен. Случката е во Унгарија.

Add a comment
Повеќе...

Страница 2 од 895

<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>